ISI 2022

INTELIGENTNÍ SPRÁVA INFORMACÍ

INTELLIGENT INFORMATION MANAGEMENT

MEZINÁRODNÍ KONFERENCE – 31. 5. 2022, Cubex Centrum Praha

Přednášející konference

V rámci programu konference budete mít možnost poslechnout si níže uvedené odborníky.

Jednotlivé přednášející pro Vás budeme zveřejňovat postupně.

Sebastiaan Crebolder, Senior Manager, Global Channel Marketing, M-Files

Sebastiaan Crebolder vede oddělení globálního marketingu ve společnosti M-Files. Během své dlouhé kariéry ve firmě Xerox, gigantu v oblasti tiskáren, byl svědkem mnoha změn ve způsobu, jakým provádíme naši práci. Od nástupu do týmu M-Files plně přešel na „bezpapírovou kancelář“ a pravidelně prezentuje a šíří inovativní pohled na správu informací a automatizaci pomocí workflow.

David Páter, Ředitel divize M-Files, Digital Resources a.s.

David Páter působí jako ředitel divize M-Files ve společnosti Digital Resources, která je dodavatelem podnikových informačních systémů a IT služeb v 19 zemích Evropy. David má bohaté zkušenosti z desítek projektů v renomovaných společnostech. Pomáhá firmám digitalizovat jejich správu dokumentů a informací a efektivně nastavit firemní procesy v DMS systému M-Files.

Václava Slavíčková, M-Files Solution Engineer, Digital Resources a.s.

Václava Slavíčková působí jako Senior konzultantka ve společnosti Digital Resources. Stará se o několik významných zákazníků v oblasti DMS (Document Management System), poskytuje jim odborné konzultace a implementuje nové požadavky. Zároveň vede projektové týmy pro zavedení systému M-Files u nových zákazníků, ať už on-premises či v cloudu (DMS-IN.CLOUD). V loňském roce získala certifikaci M-Files Solution Engineer.

Jan Sedláček, Předseda představenstva, Digital Resources a.s.

Jan Sedláček řídí v Digital Resources od roku 2009 nejúspěšnější týmy pro implementaci podnikových informačních systémů (DMS, CRM, ERP) v Evropě. Pomáhá firmám automatizovat a zefektivnit jejich procesy. Těší ho, že uživatelé systémů od Digital Resources měli jednoduchý a rychlý přechod na práci z home office bez ztráty produktivity.

Jiří Cmíral, Sales Director, SOCOS IT s.r.o.

Jiří Cmíral je součástí společnosti SOCOS IT, která vyvíjí systémy DOCU-X pro bezpapírové kanceláře. V branži se pohybuje 16 let a tyto technologie prodával v době, kdy mnoho firem teprve pořizovalo ERP systémy a elektronická správa dokumentů pro ně byla téměř nepředstavitelná. Doba pokročila a DOCU-X po 6 letech používá přes 350 zákazníků v 6 zemích.

Jiří Porš, Projektový manažer, Digital Resources a.s.

Jiří Porš již 14 let pracuje na projektech nasazování podnikových systémů, zejména v oblasti CRM (Customer Relationship Management) a ERP (Enterprise Resource Planning). Na konferenci se zaměří na plánování a řízení servisu ve firmě. Ukáže Vám, jak snadno spravovat servisní požadavky, plánovat servisní zásahy a vyhodnocovat práci jak jednotlivých zaměstnanců, tak i oddělení jako celku. Součástí bude živá ukázka řešení Intuo Servis.

Lenka Papajanovská, Konzultantka, Digital Resources a.s.

Lenka Papajanovská se zaměřuje zejména na oblast CRM (Customer Relationship Management). Pomáhá organizacím centralizovat jejich informace a zefektivnit procesy zejména v oblasti obchodu, péče o zákazníky a komunikace s partnery či dodavateli. V rámci konference představí systém Intuo – Company Intelligence, který dokonale podporuje řízení obchodních aktivit a jejich vyhodnocování, snadnou vzájemnou zastupitelnost v týmu a získání přehledu o dění ve firmě.

Marián Baňas, Integration developer, CAD, BIM, data-management specialist, cadvision s. r. o.

Marián Baňas studoval programování her a design na univerzitě Saxion – University of Applied Sciences v Enschede, Holandsko. V cadvision s.r.o. se věnuje analýze, vývoji a implementaci softwarových řešení pro AutoCAD, BricsCAD, Revit a M-Files.

Dávid Filípek, Technik řízení údržby a administrátor DMS, Nafta a.s.

Dávid Filípek studoval informační technologie na Evropském polytechnickém institutu. Pracuje na oddělení řízení údržby. Věnuje se implementaci a administraci Maintenance Management softwaru a M-Files včetně dceřiných firem v Německu a České republice.

Martin Kopecký, advokát a partner Kopecký Hála & Co., advokátní kancelář

Martin Kopecký je advokátem zaměřujícím se především na agendu korporátního a daňového práva a související oblastí práva trestního. Ve své současné právní praxi využívá své zkušenosti načerpané v advokátní kanceláři s mezinárodním zastoupením a ze svého dřívějšího působení v řídících a kontrolních orgánech velkých korporací.

Ondřej Hála, advokát a partner Kopecký Hála & Co., advokátní kancelář

Ondřej Hála má jako advokát významné zkušenosti zejména s vedením složitých soudních sporů a s řešením komplikovaných insolvenčních případů. Ve své právní praxi se zabývá rovněž plánováním a realizací různorodých obchodních a realitních transakcí. 

Ema Dědičová, Asociace za lepší ICT řešení, o.p.s.

Ema Dědičová je studentkou střední odborné školy se zaměřením na lidské zdroje. Baví ji nové technologie a jejich využití při vzdělávání. Podílí se na vývoji AI asistenta, který přes chat komunikuje se studenty a pomáhá jim připravit se na přijímací zkoušky. Projekt se umístil na druhém místě v soutěži DigiEduHack. Na konferenci Vám ukáže, jak se tento koncept využívá ve firmách a může zjednodušit práci Vám i Vašim zákazníkům.

Lucie Sedláčková, Asociace za lepší ICT řešení, o.p.s.

Lucie Sedláčková studuje na gymnáziu s přírodovědeckým a matematicko-fyzikálním zaměřením. Zajímá se o vzdělávání a podílí se na vývoji AI asistenta pro studenty. Asistent pomáhá žákům připravit se na přijímací zkoušky prostřednictvím chatu – toto řešení bylo v soutěži DigiEduHack oceněno stříbrnou medailí. Na konferenci Vám ukáže, jak konverzační umělá inteligence pomáhá ve firmách a jak může potěšit i Vaše kolegy a zákazníky.

Veronika Sedláčková, Asociace za lepší ICT řešení, o.p.s.

Veronika Sedláčková studuje obchodní akademii, obor management v reklamě a umění. Na škole ji nejvíce zajímají předměty, které se týkají grafiky a výtvarné činnosti. Podílí se na kreativním rozvoji AI asistenta pro studenty, který jim pomáhá s přípravou na přijímací zkoušky prostřednictvím chatu. Na konferenci Vám společně se spolupracovníky ukáže, jak může konverzační umělá inteligence pomáhat i bavit.